Новини

Зарядить весь район! Ентузіаст створив повербанк на 27 000 000 мАг

Китаєць виготовив вдома повербанк ємністю 27 млн мАг, що рівнозначно 900 найбільших кишенькових акумуляторів ємністю по 30000 мАг. Ну і він може зарядити 5 тисяч смартфонів, чого загалом то вистачить для цілого району. Ґаджет отримав 60 розеток, а основою слугувала батарея для електрокара. 

За легендою одного разу китайський домашній експериментатор та ютуб-блогер Handy Geng звернув увагу на те, що у всіх його друзів завжди заряджені смартфони, адже їхні повербанки більші за його. Він довго бідкався та шукав рішення цій ситуації. Але на ринку знаходив лише повери на 30 000 мАг, такі ж, як і в його приятелів. Думки довго не давали йому спати, поки в голову Handy не прийшла чудернацька ідея — зробити власноруч найбільший в світі акумулятор, та показати друзям де їхнє місце =)

Пристрій, зібраний на металевому каркасі, власноруч звареному блогером, здатний заряджати навіть електровелосипеди та інші індивідуальні засоби пересування на електричній тязі, не кажучи вже про ноутбуки. Крім того, Handy Geng оснастив свій повербанк колесами, тому це повноцінний мобільний девайс, який зручно брати з собою в дорогу (так би написали продавці =)). Але в дорогу його з собою навряд чи хтось візьме, адже у такому разі принаймні доведеться знайти охочого виступити в ролі тяглової сили, ну або ж причепити повербанк до автівки.


Повербанк без перебільшення величезний. Його габарити складають 180×120×30 см. Ентузіаст опублікував відео, в якому продемонстрував можливості пристрою. Geng зміг без жодних труднощів підключити до свого дітища телевізор, пральну машину та електричну каструлю. Він заявив, що винахід дозволяє не турбуватися про відключення електроенергії. Проте викликає сумніви безпечність цього девайсу, і скоріш всього безпечним його точно не назвеш. Адже він має доволі ненадійне покриття та конструкцію, від чого зростає ризик пошкодження вибухонебезпечних деталей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.