Події

Запуск в 2022. Новорічний корпоратив Kosmotech

Відгуляли на славу! Після такого корпоративу весь 2022-й точно заряджений на удачу!

18-го грудня команда Kosmotech гучно зустріла Новий рік!

Вперше учасники космокоманди взяли участь у грі під назвою «Таємний Санта». Хвилюючим моментом для кожного став пошук серед гори подарунків адресованого йому. А для всіх таємних дарувальників — спостерігати за реакцією отримувачів, адже усі готувалися до моменту розкриття кілька тижнів. Для багатьох таємно готувати подарунок стало новим досвідом.

Кожен КосмоДрайвер був відзначений окремою “зіркою” за свої унікальні здібності, риси характеру чи річні досягнення. Під час оголошення кожної з номінацій хтось одразу здогадувався, що мова йшла саме про нього, а на когось влучно вказали колеги! Були і відзнаки-загадки для всіх. За підсумками вечора Компанія нікого не оминула увагою, і додому кожен учасник торжества повіз свою заслужену іменну зірку.

Ще один сюрприз готувався задовго до дійства. Цілий рік ми збирали фото і відео з різноманітних подій нашого Косможиття. В результаті для багатьох приємною несподіванкою став змонтований динамічний відеоопис нашого хеппі 2021-го! Потішило усіх присутніх і жартівливе інтерв’ю з підміненими запитаннями про життя Компанії.

Море сюрпризів, підбиття річних підсумків здобутків Компанії, оголошення амбіційних планів на майбутнє, шалені конкурси від ведучого, побажання та емоції кожного учасника зробили вечір незабутнім, драйвовим та позитивним!

Далі буде…

Ще крутіше!

Із задоволенням готуємось до наступних івентів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.