Новини

Український додаток Foodstr — швидка перевірка продуктів. Ділимось досвідом використання

Український стартап Foodstr — це додаток, який допомагає користувачам зробити свідомий вибір під час покупки продуктів харчування. Foodstr визначає наявність шкідливих компонентів у продуктах, представлених на полицях українських магазинів.

Як це працює? 

Користувач сканує через камеру телефону штрих-код обраного продукту, програма його аналізує та видає результат — кількість балів по 100-бальній системі, де чим вище бал, тим корисніший продукт. Також бали забарвлені трьома кольорами: зелений, помаранчевий, червоний — знову ж таки залежно від користі. Результат можна відкрити та переглянути детально. При відкритті продукту вказуються наявні «Е-шки», про кожну з яких можна прочитати детальний опис і пояснення її шкоди або користі.

На головній сторінці є також вкладки «Найпопулярніше» і «Новини» (цікаві статті з теми харчування). В рубриці «Історія» користувач має можливість переглянути вже перевірені ним раніше продукти. Пошук дозволяє детально почитати про будь-яку добавку. 

Foodstr

Рубрика «Мої списки» дозволяє відібрати окремі продукти в список. Це можуть бути вже перевірені продукти, які задовольняють вас та не є шкідливими. Ця функція має спростити вибір продуктів та скоротити час перебування в маркеті. 

О’кей, з тим як працює додаток все ніби зрозуміло. Які ж його плюси та мінуси?

Переваги та недоліки Foodstr

Переваги: 

  • простота — користуватись ним реально просто, не складніше ніж фотографувати камерою телефону;
  • вартість — додаток повністю безкоштовний і в ньому відсутня реклама;
  • найбільша база продуктів харчування — додаток вже нараховує більше 600 тисяч продуктів і база продовжує поповнюватись; 
  • економія часу — відсканувавши штрих-код, не потрібно витрачати час на «вбивання в Google» назви продукта чи окремого його компонента.

Foodstr

Недоліки: 

  • значної кількості продуктів в базі ще немає (хоча це доволі легко та швидко  усувається);
  • іноді на вас можуть скоса дивитись, особливо коли ви користуєтесь додатком перший тиждень і скануєте кожен другий продукт з полиці;
  • додаток стимулює перебирати десятки продуктів в пошуках найкориснішого, хоча це сумнівно можна назвати недоліком =).

Foodstr

Висновки

Підсумовуючи тиждень використання додатку можна сказати, що він дійсно цікавий, інформативний та простий у використанні. 

Кому він однозначно знадобиться? 

  • батькам, які обирають продукти для дитини;
  • людям, які слідкують за своєю дієтою та здоров’ям;
  • тим, хто просто цікавиться вмістом продуктів харчування;

Чи будемо ми використовувати додаток в подальшому? Скоріше так, ніж ні. Це стає хорошою звичкою і стимулює слідкувати за тим, що ти їси, адже здоров’я — це важливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.