Новини

ТОП-5 речей, які iPhone не зміг замінити

Користувачі Айфонів зазвичай певні в незамінності та перевазі своїх смартфонів перед конкурентами. Технології, як і функціонал Apple, розвиваються настільки швидко, що сотні пристроїв легко замінити смартфоном. Іноді така багатофункціональність Айфона стає в пригоді, проте чи достатньо його потужності для повноцінної заміни всіх інших ґаджетів?

Дзеркалку можна викидати?

Камера у Айфона з кожною новою моделлю стає все кращою, на неї знімають кіно, відеокліпи, фотографують на обкладинки журналів. Попри доволі якісні знімки з камери смартфону, з нього неможливо зробити високодеталізоване фото для друку й використання на білборді чи в іншій масштабній рекламі, якість буде гіршою. Хоча на камеру Айфону і знімається низка кліпів та кінокартин, досягнути “справжньої кіношної картинки” поки неможливо без професійних відеокамер та спеціального обладнання.

iPhone справляється краще роутера?

Айфон може працювати в режимі модему, проте чи достатньою для вас буде швидкість передачі даних мобільної мережі? В периферійному містечку не хоче ловити навіть 3G, хоча в сусідній кав’ярні чудово працює “домашній” інтернет. Також імовірність автоматичного відключення функції “модему” точно не покращить настрій, особливо, коли твоя команда — за мить до перемоги в онлайн-грі. 

Тому роутер залишається незамінним помічником як вдома, так і на роботі, в кав’ярні і просто на вулиці, коли можна безпроблемно під’єднатись до мережі з високою швидкістю, сидячи в місцевому сквері. 

Знімати екшн-влог? 

Чимало влогерів починали і продовжують знімати свої відео на фронтальну камеру Айфонів. Проте, якщо ваш влог має екстремальний характер, ви любите драйвові зйомки та активний відпочинок, навряд масивний Айфон зможе в цьому замінити компактні екшн-камери. Останні, окрім невеликого розміру, мають зручне кріплення, можливість швидкої заміни карти-пам’яті та значно міцніший корпус, що робить їх незамінними у зйомці відео в русі. 

Паперові гроші більше непотрібні? 

Apple Pay крокує по планеті — його люблять як дорослі, так і діти! Безконтактна оплата стала справжнім проривом в технологіях і зробила розрахунок неймовірно зручним. Коли зникла необхідність носити з собою об’ємний гаманець і шукати куди ж його покласти, та ще й так, щоб було важко поцупити, це не могло не радувати. Максимум зручності — це коли в твоєму телефоні присутні і гаманець, і “візитки” потрібних людей/закладів, та ще й завдяки “Дії” необхідні документи. Проте не завжди і не будь-де в Україні можна скористатися безконтактним розрахунком через NFC. Також може невчасно розрядитися батарея, не ловитиме інтернет тощо. Тому варто мати із собою звичайну банківську карту та трішки готівки, невідомо куди вас закине доля. 

Айфон для роботи. Потужності вистачить?

Попри те, що iPhone може бути в рази потужнішим і швидшим за ваш ноутбук, мати більше пам’яті, довшу автономність роботи на одному заряді, кращу камеру, не перегріватись та не шумітиу при роботі — все одно працювати з ноутбуком зручніше. У Айфона, попри постійне його збільшення, замалий дисплей, відсутня зручна клавіатура, замало простору, на ньому елементарно важко писати статті та працювати з офісними програмами. 

Тому, незважаючи на постійні покращення і збільшення у розмірах, Айфон — це насамперед телефон, і ноутбук йому в роботі не замінити. 

Хоча здається, що смартфони завдяки новітнім технологіям замінили практично все, насправді це не так. Існує безліч речей, з якими їхня багатофункціональність досі справляється гірше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.