Новини

Телевізор, що передає смак їжі. Новий японський винахід

Taste the TV — винахід японського професора Хомей Міяшити із університету Мейдзі, що імітує смаки їжі. Це прототип телевізора, що здатний передавати смак їжі і дозволяє користувачеві спробувати страву, яку показують на екрані. 

Як працює винахід?

Taste the TV складається з екрану та “виробничої” ємності, в якій міститься 10 колб із харчовими добавками. Вони змішуються в комбінації, необхідній для створення смаку певної їжі та розпилюються на “гігієнічну плівку” плоского екрана телевізора. Щоб відчути смак показаної страви чи продукту потрібно лизнути цей екран. 

 

На думку творця винаходу професора Хомеї Міяшита такий телевізор можна використовувати для віддаленого навчання кухарів і сомельє. Мета полягає в тому, щоб дати людям можливість спробувати на смак зразок їжі з ресторану на іншому кінці світу, залишаючись вдома.

Пан Міяшита мріє про світ, в якому “смаковий контент” можна було б завантажити. Цікаво було б побачити прилад, здатний надати дешевим макаронам з упаковки смак пасти карбонара з італійського ресторану =) Але поки це лише мрії. 

Скільки коштує Taste the TV? Поки що пристрій існує лише в якості прототипу і масовий продаж не передбачається. Але професор підрахував його вартість у разі продажу — це 875 доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.