Новини

“Діряві” навушники Sony, що керуються доторканням до голови! Огляд LinkBuds

Sony — це про нестандартні підходи та неймовірні дизайнерські рішення, що знаходять втілення у продукції компанії. Вона вкотре підтвердила це, представивши свою незвичайну новинку — бездротові навушники LinkBuds (WFL-900).

В чому новаторство?

Головна фішка моделі одразу впадає в очі — це особливий дизайн. Форма девайсу нагадує кільце або бублик, а звичних силіконових накладок просто немає — навушник утримується у вусі за допомогою спеціальної дуги. У комплект входять чотири різних розміри, що має адаптувати LinkBuds для зручного носіння більшістю людей. В одній частині навушників розташований 12-міліметровий драйвер, що вставляється у вухо, друга частина включає ЦАП, акумулятор, процесор, підсилювач, елементи керування та «вушка» для кріплення.

Новий дизайн за задумом повинен не ізолювати користувача від навколишнього шуму, а навпаки, залишити його в контакті з оточенням. Такий процес носіння отримав назву “Never Off”, і це означає, що звичного для сучасних навушників шумопоглинання тут немає — ви будете чути оточуючих і зможете спілкуватися під час ігор або прослуховування музики. Проте під час телефонних розмов пристрій автоматично відсіюватиме зайвий шум. 

Яка мета у такого рішення? Найімовірніше воно націлене на безпечність (як мінімум не потрапити під колеса автівки, коли йдеш, заслухавшись улюбленою мелодією при значному й швидкому міському трафіку) та зручність повсякденного використання. 

Sony LinkBuds оснащені вбудованим процесором V1 власного виробництва та 12-міліметровим випромінювачем у формі кільця, який має забезпечити багатий, добре збалансований звук. Існує також адаптивне регулювання гучності, що оптимізує її в залежності від шуму навколишнього середовища. Навушники підтримують Google Assistant і Alexa. Корпус має захист від поту та вологи рівня IPX4 — чудово підійдуть для тренувань. Одного заряду вистачить на 5.5 годин безперервної роботи, а футляр збільшує автономність ще на 12 годин. Технологія Quick Charge забезпечує 90 хвилин відтворення лише після десятихвилинної підзарядки. Але, на жаль, виробник не передбачив можливість бездротового підживлення акумулятора, чим навушники програють більшості своїх конкурентів. 

Налаштування Sony LinkBuds відбувається через програму Headphones, що стабільно працює як на iOS, так і Android. Моделі також додали функцію Speak-to-Chat, вона покращує спілкування під час користування навушниками. Вам варто лише почати спілкування з кимось або комусь звернутися до вас під час прослуховування, як навушники призупинять трек. Крім того, через програму можна налаштувати і керування постукуванням: змінювати гучність та зупиняти/починати відтворення. 

І ще дещо революційне!

Налаштування Wide Area Tap дозволяє натискати на ділянку шкіри біля вуха, щоб спрацювала команда перемикання треку або паузи. І це справді виглядає круто!

Окрім того, Sony похвалилась екологічністю нової моделі. LinkBuds створені з турботою про навколишнє середовище: і навушники, і чохол для зарядки виготовлені з переробленого пластику, а в упаковці пластик взагалі відсутній. 

В скільки вони обійдуться українському користувачу та коли з’являться у продажу? 

Навушники Sony LinkBuds будуть доступні в Україні в сірому та білому кольорах з квітня 2022 року. Орієнтовна ціна — 5999 грн за комплект. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.