Новини

Скопіювати текст з фото? Легко! Нова функція iPhone вже доступна

Нова функція на iOS 15 дозволяє робити неймовірне. Тепер скопіювати текст можна не лише з браузерів, месенджерів, документів, а й з фото чи навіть з реального об’єкту в режимі роботи камери. Як не дивно, але компанія Apple заявляє про можливість розпізнати навіть рукописний текст. Щоб скопіювати текст, потрібно тицьнути по ньому на фото, вибрати потрібну частину за допомогою двох обмежувачів та натиснути «скопіювати». Нова технологія дозволяє з легкістю без ручного вводу контакту набирати телефонний номер та надсилати лист на електронну адресу, фотографія якої у вас є.

Можливість по замовчуванню вимкнена. Для того, щоб увімкнути її, потрібно зайти в Налаштування -> Основні -> Мова та регіон -> В кінці списку увімкніть функцію «Онлайн-текст». Але майте на увазі, що наразі функція підтримує обмежену кількість мов і українська поки в неї не входить.

Варто зазначити, що функція не буде доступною на смартфонах серій iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 і iPhone X через відсутність чіпсета A12 Bionic.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.