Новини

Швидка бездротова зарядка від Baseus. Вигідна ціна, альтернатива MagSafe

Якщо ваші ґаджети підтримують стандарт QI, ця бездротова зарядка точно стане вам у нагоді та доповнить класичну мережеву. Адже вона безпечно та достатньо швидко зарядить смартфон. Більш того, БЗП ідеально впишеться як на робочому місці в офісі, так і вдома.

Переваги:

  • Простота — для зарядки достатньо покласти ґаджет на поверхню док-станції. Головна умова — підключити БЗП до мережі за допомогою кабелю. 
  • Сумісність — не потрібно підбирати роз’єм та кабель, адже один БЗП підійде для зарядки всіх пристроїв з підтримкою QI-стандарту. 
  • Надійність — знос роз’ємів та штекерів неможливий, адже вони відсутні.

Чому варто звернути увагу на Baseus Light Magnetic Wireless Charger?

Це надійна та неймовірно компактна безпровідна зарядка, що підтримує потужність до 15 Вт, має розумну систему підключення та захист від перепадів напруги, перегріву, перезаряджання, магнітного випромінювання тощо. Тому завдяки використанню Baseus Light Magnetic Wireless Charger ви вбережете смартфон від “негараздів” та точно полегшите собі життя.

  • Висока швидкість забезпечується потужністю до 15 Вт та підтримкою стандарту Quick Charge 3.0. Вихідний струм — 3 А.
  • Сумісність — iPhone 8, 9, 10, 11, 12, 13 серій.
  • Компактність — розміри всього 63 х 88 мм, вага 56 грамів.
  • Надійність — виготовлений з якісного пластику та термопластичного еластомеру (PC, TPU, TPE), має стійке до ковзання покриття. Котушки з чистої міді збільшують до 50% потужність пристрою. Подвійне феритове кільце, а також вдале поєднання котушки та плати краще розсіюють тепло, від чого БЗП не перегрівається. Навіть після 45 хвилин роботи температура зарядки не перевищує 35°C. 
  • Безпечність — інтегрований смарт-чип захищає смартфон від перегріву, коливань напруги, магнітного випромінювання, перезаряджання тощо. А розумна система підключення автоматично підбирає потрібну потужність (2.5 Вт, 5 Вт, 7.5 Вт, 10 Вт, 15 Вт), що зберігає батарею смартфона. 
  • Світловий індикатор має три режими та вказує на роботу, очікування та піднесення стороннього предмету. В комплекті із зарядкою постачається кабель USB Type-C довжиною 1.5 метра. 

Гарантія на БЗП становить 12 місяців. 

Артикул: WXQJ-01

Дізнатись подробиці та придбати Baseus Light Magnetic Wireless Charger ви можете за номером +38 067 319 65 35, через B2B-портал або, звернувшись до персонального менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.