Новини

Штучний інтелект написав українському міністру промову

Наштовхнули Михайла Федорова на експеримент хлопці з українського стартапу Postello. Міністр цифрової трансформації озвучив текст і виклав у мережу. Спіч не відрізнити від написаного людиною.

З чого все почалось?

У ідейного натхненника стартапа була компанія, що займалась email-маркетингом в США та Канаді. З часом команда прийшла до висновку, що витрачає забагато часу на написання сотень персоналізованих листів, і тоді з метою оптимізувати бізнес-процеси і був створений сервіс Postello.

Трішки терпіння і зусиль, і натренована нейромережа “навчилась” генерувати тексти, що чудово підходять, скажімо, для використання в соцмережах.

Фінансування у вигляді гранту від Українського фонду стартапів команда Postello отримала минулого року. А це 25 тисяч доларів на стадії розвитку pre-seed.  

Як це працює?

  • Нейромережі для старту потрібно надати основний посил або ключові слова (поки сервіс працює англійською).
  • Postello розвиває вашу думку і вже за кілька хвилин видає готовий “осмислений” текст. Також англійською. Перекласти його на українську команді міністра не потребувало великих зусиль.

А ось і сам спіч, написаний штучним інтелектом.А що далі?

Клієнтами Postello уже стали малий та середній бізнес в США, Канаді, Індії, Великій Британії, Австралії, Філіппінах та Німеччині. 

В подальшому стартап планує працювати і з неангломовними країнами, для чого перекладе сервіс іншими мовами.

«Звісно, ​​технологію треба ще доопрацьовувати. Але я вірю, що компанія має великі перспективи», – підсумував міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.