Новини

Робоче місце майбутнього від Microsoft

Понад 50% працюючого населення сьогодні — це офісні працівники. Робоче місце для цієї професійної групи є тим фактором, який безпосередньо впливає на ефективність та якість роботи. Саме тому компанії все частіше шукають моделі, які поєднують в собі комфорт та зручність. Цим вони прагнуть забезпечити максимальне занурення працівника в робочий процес, навіть якщо він працює віддалено. 

Не винятком стала й компанія Microsoft, яка представила доволі футуристичний проєкт робочого місця майбутнього — Flowspace Pod. В ньому компанія втілила своє бачення умов, що найкраще підійдуть людям для роботи в гібридному режимі. Адже чимало офісних працівників у наш час поєднують роботу вдома та в офісі, і епідемія лише пришвидшила цю тенденцію. 

Мета капсули Flowspace Pod — створити затишок для людей і допомогти зосередитися на виконанні робочих завдань. Для цього в ній вмонтовані невеликий стіл і крісло, великий екран зі змінними положеннями і динаміки, необхідні для відеодзвінків. Капсула має напівзакриту форму, яку формують стеля, задня стінка і висувні бічні панелі. В таких умовах людина має відчути особистий безпечний простір, а при роботі з дому вона дозволить забезпечити повноцінне та зручне робоче місце. 

Проєкт Flowspace Pod створено відділом Microsoft Office Envisioning Team, і він вже встиг виграти нагороду Red Dot Design Concept 2021 за свій дизайн. Цікаво буде побачити готову модель та її практичне використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.