Новини

“ПриватБанк” запустив послугу “Бюджет” для користувачів бізнес-застосунку

ПриватБанк запустив новий сервіс для підприємців та корпоративних клієнтів “Бюджет”, який дозволяє прямо в додатку “Приват24 для бізнесу” отримувати актуальну інформацію про наявність або відсутність заборгованості з податків з деталізацією за видами податків, причинами виникнення заборгованості тощо.

Як скористатись сервісом? 

  1. У вебверсії “Приват24 для бізнесу” обрати з каталогу послуг та під’єднати послугу “Електронний документообіг”. Після чого потрібно зайти на свою сторінку.
  2. У вкладці “Бюджет” обрати рік, за який необхідно отримати податкову інформацію, натиснути кнопку “Створити запит” і підписати його електронним підписом (SmartID, файловим КЕП або ключем іншого АЦСК). 
  3. За наявності податкової заборгованості клієнту достатньо обрати податок та натиснути кнопку “Оплатити”.
  4. І останній крок — визначити рахунок для списання та вказати період оплати. За необхідності сума легко корегується. Після підписання та відправлення платежу податок сплачено. Після натискання кнопки “Детальніше” для скачування стає доступним файл з таблицею податків.

Нова послуга від Привату може дещо спростити життя бухгалтеріям підприємств та полегшити процедуру із “закриття” боргів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.