Новини

Презентація Apple. Думали нічим здивувати? Яблука зуміли!

Apple представила свої новинки і можемо сказати, що Тім Кук та команда дійсно змогли здивувати. Чим саме? — читайте нижче. 

AirPods 3 — нарешті!

Їх чекали вже доволі давно і, направду, Apple затягнула з виходом нових навушників. Дизайн AirPods 3 сильно нагадує Pro версію, що позбулась силіконових вкладишів. По суті третє покоління стало проміжною ланкою між AirPods 2 та AirPods Pro. Чим вони відрізняються? 

 • Гарнітура стала меншою та отримала оновлений дизайн.
 • Підтримка магнітної зарядки MagSafe (яка була лише в Pro версії). 
 • Навушники та чохол для зарядки отримали захист стандарту IPX4. Тобто вони зможуть захистити від поту чи невеликого об’єму вологи. Протистояти ж потраплянню всередину пилу вони не зможуть, як і захистити від дощу, тому краще їх не діставати в непогоду, на відміну від AirPods Pro. 
 • Робота на одному заряді — до 6 годин, кейс підвищує автономність до 30 годин (AirPods 2 працюють до 5 годин, кейс забезпечує до 24 годин автономності; Pro версія — до 4,5 годин і до 24 годин з кейсом). 
 • Навушники отримали технологію просторового та обчислювального аудіо, проте у них відсутнє активне шумозаглушення, яке мають AirPods Pro.

AirPods 3

Отже, AirPods 3 дуууже запізніла модель, вони мали б вийти ще рік тому, але з незрозумілих причин з’явились лише зараз. Так, вони отримали нові (як для звичайної версії) можливості, але нічого надзвичайного. Ринок зараз наповнений вкладишами з параметрами не гірше, багато з яких мають приємнішу ціну. Якщо ви користуєтесь Pro версією — немає жодного сенсу переходити на третє покоління. Якщо у вас AirPods 2, але вам не особливо потрібні оновлені можливості третього — перехід так само сумнівний.

Та попри все це, нові AirPods 3 — цікава та потрібна новинка, хоч із запізненням, та вони заповнять ринок і знайдуть свою цільову аудиторію. 

Пара надпотужних процесорів — M1 Pro і M1 Max

Перед тим, як приголомшити нас новими ноутами, Apple вразила аж парою нових високопродуктивних ARM-процесорів власної розробки. 

Чіпи M1 Pro і M1 Max — це про високу потужність і про відставання Intel та AMD. Так, схоже що останні можуть пакувати валізи і їхати відпочивати. Розглянемо чому:

 • Процесор M1 Pro — це оновлена, вдвічі більша і вдвічі потужніша версія старішого M1. Він отримав 32 Гб оперативної пам’яті, нове компанування елементів і збільшений розмір. І слід розуміти, що 32 Гб оперативної пам’яті в екосистемі Apple працюють зовсім не так, як 32 Гб в системі Windows, а куди краще. 

Процесор має 10 ядер і 16 ядер відеопроцесора, а також забезпечує швидкість зчитування даних до 200 Гб/с.

M1 Pro

 • Процесор M1 Max — це вдвічі більша і вдвічі потужніша версія M1 Pro. Так, ви правильно прочитали, краща версія і так неймовірно крутого процесора. 

M1 Max має 10 ядер і 32 ядра відеопроцесора (що в 4 рази продуктивніше простого M1), “на борту” може нести 64 Гб оперативної пам’яті. Забезпечує швидкість зчитування даних до 400 Гб/с. 

Ці чіпи повинні вивести продуктивність оновлених “Маків” до небачених висот. 

M1 Max

Нові MacBook Pro — магія і щось просто неймовірне!

MacBook — це рішення для професіоналів, найпопулярніший та “найпрацьовитіший” ноутбук. І Apple змогла по-справжньому здивувати. 

MacBook Pro

 • Вперше Apple додала до професійної лінійки ноутбуків моделі з діагоналлю дисплея 14.2”. А ще одна, більша модель, отримала дещо розширений екран з діагоналлю 16.2”. При цьому піксельне наповнення нової 14-дюймової моделі таке ж, як і в старішої 16-дюймової, тобто картинка гіршою в “малому” ноуті не буде. 
 • Матриця виконана за технологією mini-LED з підтримкою частоти роботи до 120 Гц. Підтримка HDR та збільшена яскравість екрану до 1600 ніт (це яскраво, дуже). 
 • Мінімальні рамки навколо екрану, на верхній грані з’явився виріз під модуль FaceTime-камери з розширенням 1080p. 

Повністю новий дизайн — виглядає доволі олдскульно, має ті ж “моноброви”, став дещо товстішим.

 • На 50% ефективніша система охолодження (у порівнянні зі старою моделлю). Виробники обіцяють безшумну роботу ноутбуків. 
 • Повернули HDMI-роз’єм, слот для SD-карт та підтримку зарядки MagSafe. 

Як зробити користувача щасливим? Спочатку заберіть в нього все, а потім поверніть хоча б половину =) 

 • Прибрали малокорисну сенсорну область, повернули звичний ряд функціональних клавіш. 
 • Нові моделі MacBook Pro стали в два рази швидшими старих моделей на процесорах Core i9, а обробка графіки — швидшою в 2.5 рази на процесорі M1 Pro та в 4! рази на M1 Max. Це вражає.
 • Автономність 14-дюймової моделі становить 17 годин, а 16-дюймової — неймовірних 21 годину. 
 • Можливість встановлення до 8 Тб пам’яті дозволяють безпроблемно працювати з усіма редакторами та великими об’ємами даних.

Які наші враження? Ми в захваті, Apple вдалось зробити щось справді неймовірне. І рамка, яку вони задали новими процесорами — це те, що буде важко не просто подолати, а хоча б досягнути іншим виробникам. Ноутбуки ж на нових процесорах повинні “рвати” просто все, що існує й існувало до цього. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.