Новини

Практичний подарунок на Новий Рік: бездротова зарядка Baseus

Вибір бездротової зарядки (БЗП) в якості основного зарядного пристрою для смартфона, навушників чи годинника значно спрощує життя користувача. Зарядка такого типу позбавить від постійних пошуків потрібного кабелю з відповідним роз’ємом до кожного виду ґаджета. Достатньо поставити БЗП у зручному місці, під’єднати його до мережі і спостерігати за “магією” =) Насправді жодної магії, а продумана будова, яка дозволяє швидко та безпечно заряджати ваші пристрої. 

Який вигляд має бездротова зарядка?

Пристрій має вигляд тонкої пластини, на яку необхідно поставити смартфон, смарт годинник чи кейс з навушниками. Власне, вона не 100% бездротова, тому що до бази, де заряджаються ґаджети, все одно необхідно підвести струм зі звичайного зарядного блока. 

Перевага бездротової зарядки в її портативності: адже ви легко можете використовувати її вдома, в машині, на роботі та в подорожах, при цьому, не ламаючи гніздо смартфона чи іншого пристрою.

Що означає напис Qi у бездротових зарядок?

Qi – єдиний міжнародний стандарт бездротової зарядки мобільних пристроїв. Його розробила асоціація Wireless Power Consortium (WPC), до якої входять: Apple, Samsung, LG, Sony, HTC, Asus, Nokia, Microsoft, Blackberry, Motorola, Panasonic, а також компанії IKEA, Duracell, Energizer та понад сотню інших. Це означає, що БЗП різних виробників підійде до будь-якого телефона, якщо той підтримує функцію бездротового заряджання. 

Більшість смартфонів та інших ґаджетів підтримують Qi Wireless Power Consortium.

Baseus Simple Magnetic Wireless Charger — це безпровідний зарядний пристрій, що має міцний та компактний корпус, підтримує швидкісну зарядку і здатен ефективно заряджати як смартфони, так і безпровідні навушники. Пристрій оснащений розумною системою, яка ідентифікує під’єднаний девайс і обирає відповідну потужність роботи. Це робить зарядку справді безпечною. Крім того вона має LED-підсвічування, яке вказує на активний процес заряджання. 

Особливості цієї зарядки:

 • Хороша потужність — БЗП забезпечує максимальну потужність зарядки на рівні 15 Вт та підтримує 2.5, 5, 7.5, 10 Вт для ефективного та безпечного заряджання різних девайсів.
 • Висока швидкість — завдяки підтримці стандарту Qualcomm Quick Charge 3.0, USB Power Delivery 3.0 (швидка зарядка) та максимальній потужності 15 Вт пристрій спроможний повністю зарядити iPhone 12 менш ніж за 2 години. 
 • Надійність — поверхня корпусу виготовлена з гартованого скла, окантування — з алюмінію. Це значно підвищує стійкість БЗП до зносу та подовжує можливість його використання.
 • Безпечність. Пристрій має багаторівневий захист від: перепадів струму, перегріву, перенапруги, електромагнітних впливів, перезаряджання тощо. 
 • Компактність та ефективність — розміри зарядки всього 93 мм х 6,2 мм, при цьому пристрій має велику зарядну спіраль, що займає практично всю площу поверхні БЗП. Куди б ви не приклали ґаджет — він почне заряджатись. 

Комплектація Baseus Simple Magnetic Wireless Charger: зарядний пристрій + кабель USB Type-C. 

Гарантія на БЗП становить 12 місяців. 

Артикул: 

WXJK-E01 — повністю чорний.
WXJK-E02 — з прозорою кришкою. 

Дізнатись подробиці та придбати Baseus Simple Magnetic Wireless Charger ви можете за номером +38 067 319 65 35, через B2B-портал або, звернувшись до персонального менеджера.

Коментаря по темі “Практичний подарунок на Новий Рік: бездротова зарядка Baseus

 1. Євген :

  Норм зарядка!

  1. Ольга :

   ДА, зачотна, в мене така

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.