Новини

Повербанк, якого ви ще не бачили! Baseus Power GaN 2in1

Baseus Power Station 2 in 1 — це багатофункціональний пристрій, що виконує роль повербанка, спроможного заряджатись прямо від розетки, а також мережевої зарядки нового покоління. 

Мріяли про зарядку, що практично не нагрівається, використовує менше енергії, значно швидше заряджає ґаджети та має на 30% менші розміри? Вона перед вами! 

7 причин обрати зарядний пристрій Baseus Power Station (GaN) 2 in 1: 

  1. В поїздку достатньо взяти лише Baseus Power Station 2 in 1 та USB-кабель, оскільки він чудово справляється як з роллю повербанка, так і мережевої зарядки, що підключається через розетку завдяки вилці.
  2. Заряджається напряму від розетки, при цьому може одночасно заряджати ще два пристрої.
  3. Чудово впорається із заряджанням смартфона, навушників, планшета, ноутбука, електронної книжки тощо. А 10 000 мАгод вистачить для повної зарядки до трьох ґаджетів.
  4. Порти Type-C працюють за стандартом Power Deliver, який Apple рекомендує для швидкої зарядки своєї продукції.
  5. Baseus Power Station 2 in 1 сумісний з 99% існуючих ґаджетів, для заряджання яких використовується Type-C кабель. 
  6. Повністю заряджає iPhone в якості повербанка за 2,5 години, як зарядний пристрій — за 2 години. А ще він має технологію інтелектуального контролю, що подає оптимальну для кожного пристрою напругу, захищає від перевантаження, перегріву та короткого замикання. Нічогенько так!
  7. Потужність 45 Вт забезпечує високу швидкість зарядки, видаючи в якості мережевого зарядного пристрою: 30 Вт + 15 Вт на два ґаджети;

в якості повербанка: 18 Вт + 18 Вт. 

До речі, Power Station (GaN) 2 in 1 існує в двох кольорах — чорному, як ніч та янгольськи білому, а також з виходами Type-C — Type-C та Type-C — USB. Кожному своє!

Все це робить Baseus Power Station (GaN) 2 in 1 реально крутезним, нетиповим та корисним девайсом, який значно спрощує зарядку пристрою виконуючи дві функції одночасно. Однозначний рекомендасйон!=)

Придбати Baseus Power Station (GaN) 2 in 1 ви можете, зателефонувавши  за номером +38 067 319 65 35 або, звернувшись до вашого персонального менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.