Новини

Освіжи автівку разом з Baseus Little Fatty In-vehicle Fragrance

Baseus Little Fatty In-vehicle Fragrance — автомобільний освіжувач повітря, що ефективно усуває запахи їжі, сигаретного диму та нагрітого на сонці пластику. Чому ми так впевнені у ньому? Тому що самі користуємось! Нижче — причини, чому він так подобається водіям.

Легко кріпиться та стильно виглядає

Ароматизатор преміум-класу призначений для установки на решітку системи вентиляції — дефлектор. Завдяки потужній кліпсі освіжувач надійно тримається на всіх типах решіток вентиляції. Вироблений у стильному чорному кольорі, що чудово підійде до будь-якої панелі. 

Універсальний 

Підходить для використання як в легкових, так і вантажних автомобілях. Головна умова — наявність дефлектора. 

Ефективний

Завдяки повітрю, що проходить через дефлектор, ароматизатор рівномірно поширює приємний запах по всьому салону автомобіля, тому він гарантує комфорт навіть при тривалих поїздках. Крім того Little Fatty In-vehicle Fragrance чудово впорається з нейтралізацією різких і стійких неприємних запахів, як-от запаху тютюнового диму, тварин, відпрацьованих газів, їжі тощо. 

Готовий до тривалої експлуатації

Комплектується 5 змінними картриджами, почергове використання яких продовжує ефективну експлуатацію освіжувача до декількох місяців. А повністю алюмінієвий корпус захищає від легких механічних пошкоджень. 

Безпечний

Вироблений без додавання спирту і шкідливих інгредієнтів, що робить його безпечним для здоров’я як людей, так і тварин. 

Артикул: SUXUN-PD01

Дізнатись подробиці та придбати Baseus Little Fatty In-vehicle Fragrance Black ви можете за номером +38 067 319 65 35 або, звернувшись до персонального менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.