Новини

Оце так річ! Бездротова зарядка для iPhone 12 та 13 серій від Baseus

Baseus Simple Mini Magnetic Wireless Charger For IP12 — якісна бездротова зарядка для iPhone 12-ї та 13-ї серій, аналог MagSafe з куди більш приємним цінником. Підтримує стандарт швидкої зарядки до 15 Вт, розміром трохи більша за Apple Watch, має магнітне кріплення та повністю безпечна для вашого смартфона. 

Чому все ж таки варто обрати саме її? 

Вона надійна

Зарядний пристрій виготовлено з якісного алюмінію, гартованого скла та TPE-матеріалів (термопластичного каучука). Це робить його міцним, стійким до механічних пошкоджень та забезпечує ефективний розподіл тепла по поверхні. Якість пристрою гарантується відповідністю десяти міжнародним сертифікатам та вдалим проходженням сотень лабораторних випробувань. 

Вона безпечна

Дозволяє спокійно заряджати смартфони Apple від 8-ї до 13-ї серій завдяки гарантованому захисту від перезаряджання, надлишкової напруги, електромагнітного випромінювання, перегріву, короткого замикання тощо. Більш того, БЗП здатен зберігати батарею смартфона, адже є безпечнішим за мережеву зарядку. 

Вона ефективна

Baseus Simple Mini Magnetic Wireless підтримує стандарт Power Delivery та видає до 15 Вт потужності. Вбудований смарт-чип автоматично ідентифікує підключений смартфон та видає потрібну й достатню потужність для безпечного та швидкого заряджання — більше 35% батареї за 30 хвилин та повна зарядка iPhone 12 за 2 години. Для досягнення найвищої продуктивності рекомендуємо разом з БЗП використовувати мережевий адаптер (зарядний пристрій) потужністю 20 Вт. 

Вона компактна

Діаметр зарядки всього 60,6 мм, товщина 6,5 мм, вага 60 грамів. Магнітне кріплення дозволить під’єднати та закріпити БЗП на вашому смартфоні навіть через чохол товщиною до 6 мм. Ви зможете одночасно заряджати телефон та користуватись ним.

Комплектація: бездротовий зарядний пристрій + кабель USB Type-C довжиною 1,5 метра.

Артикул: WXJK-F01.

Гарантія на БЗП становить 12 місяців.

Baseus Simple Mini Magnetic Wireless Charger For IP12 стане чудовим девайсом для всіх Apple-юзерів та знайде застосування як вдома, так і на роботі або в дорозі. Пристрій максимально простий і зручний у використанні, оскільки він розміщується на задній панелі телефону і не потребує зняття чохла. Крім того, ви можете безпечно користуватися смартфоном навіть під час зарядки. WXJK-F01 живиться від кабелю USB-C, який ви можете підключити до адаптера, комп’ютера або зовнішнього блоку живлення.

Дізнатись подробиці та придбати Baseus Simple Mini Magnetic Wireless Charger For IP12 ви можете за номером +38 067 319 65 35, через B2B-портал або, звернувшись до персонального менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.