Новини

Новий пікап Ford. Зарядить інші електромобілі та стане додатковим джерелом енергії у будинку

Вантажівки Ford F-150 Lightning та F-150 PowerBoost Hybrid будуть використовувати бортову розетку Ford Pro Power на 240 В, а також отримають бортовий генератор та акумуляторну систему великої ємності. Це дозволить використовувати їх в якості джерела аварійного живлення або для підзарядки інших електромобілів.

Про систему

Pro Power Onboard працює за технологією реверсивної зарядки. Автівки, укомплектовані цією системою, матимуть збільшену ємність акумулятора. Pro Power Onboard дозволить підключати до пікапів зовнішні пристрої — це можуть бути як інші електромобілі (при цьому не лише компанії Ford), так і будь-які пристрої, що потребують електроживлення. Для цього в комплекті з пікапом постачається набір адаптерів для різних зарядок та зарядний кабель Ford Mobile Power Cord.

Використання реверсивної зарядки дозволяє за годину збільшити запас ходу кросовера Ford Mustang Mach-E на 36 км, пікапа F-150 Lightning – на 21 км, фургона Ford E-Transit – на 16 км.

Потужність системи Pro Power Onboard складає:

  • 9,6 кВт — у Ford F-150 Lightning.
  • 7,2 кВт — у Ford F-150 PowerBoost Hybrid 2021 модельного року.


Кому буде цікава нова система? 

Окрім підзарядки інших електромобілів система впорається з живленням різноманітного електроінструменту та управлінням домашнім енергоспоживанням. Це робить електропікапи актуальними для співробітників екстрених служб, будівельників та інших фахівців, яким доводиться працювати у віддалених місцях без можливості підключення до електромережі. 

Коли очікувати на нову модель у продажу? 

Продажі електропікапу Ford F-150 Lightning на американському ринку розпочнуться навесні 2022 року. Новинку запропонують у двох версіях, що відрізняються потужністю силової установки, ємністю батареї і запасом ходу. Версія зі стандартною батареєю ємністю 98 кВт•год та силовою установкою потужністю 432 к.с. (1051 Нм) матиме запас ходу до 370 км. Пікап з батареєю на 131 кВт • год матиме 571 к.с. (1051 Нм) та запас ходу до 482 км. Старша модель здатна прискорюватися з 0 до 96 км/год лише за 4,4 секунди, що доволі непогано як для вантажівки таких розмірів 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.