Новини

“Нова Пошта” отримала перші літаки. Коли розпочнеться авіадоставка?

Авіаперевізник Supernova Airlines, що належить поштовому оператору “Нова Пошта”, отримав перші два літаки для здійснення вантажних авіаперевезень. Про це розповів співвласник “Нової пошти” Володимир Поперешнюк у ході відкриття нового терміналу у Дніпрі. 

Компанія взяла у лізинг два літаки Boeing 757-200. За попередніми оцінками ця послуга обійдеться їй приблизно у 200 тисяч доларів на місяць за кожен борт, загальна інвестиція у запуск авіакомпанії склала до 10 млн доларів.

“Ми будемо експлуатантом, наразі триває отримання сертифікату в Державіаслужбі. Власна авіакомпанія буде однозначно вигідніша, зараз ми активно замовляємо послуги в інших авіаперевізників”, — повідомив Поперешнюк.

Вартість міжнародної доставки не збільшиться. Базовим аеропортом Supernova Airlines буде Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. 

“Перші польоти будуть у вересні. Ми не сумніваємося у їхньому повному завантаженні. Швидкість доставки зросте вдвічі, ми можемо запропонувати доставку за п’ять днів із Китаю та США”, – розповів співвласник компанії.

Запуск авіакомпанії Supernova Airlines відбувся в жовтні 2021 року. Польоти відбуватимуться із міжнародних аеропортів “Бориспіль” та “Львів”, а два Boeing 757-200 стануть основою майбутнього власного флоту компанії. Перші рейси заплановано на вересень 2022 року. 

Висновки

Вважаємо, що це вагомий крок, який все більше наближає найбільшого українського поштового оператора до таких компаній-лідерів в міжнародній доставці, як DHL та FedEx. Хоча рости ще є куди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.