Новини

Ноутбук із перероблених матеріалів від легендарного бренду Lenovo

Нову модель ноутбука ThinkPad Z13 та Z16 компанія Lenovo представила в Лас-Вегасі в рамках виставки CES 2022.

Новинка орієнтована на бізнес-користувачів, відрізняється цікавим прогресивним дизайном та привносить нові кольори й матеріали в портфоліо ноутбуків преміум-класу. Головною особливістю корпусу стало використання екологічних матеріалів у його виробництві: перероблені алюміній та веганська шкіра.

Концепція екологічності також поширюється на пакування, яке виготовлене з бамбука та цукрової тростини. Вони придатні для 100% перероблення і компостування. Адаптер живлення також на 90% складається із матеріалів, що раніше були у використанні (Post-Consumer Content, PCC).

ThinkPad Z13 та Z16 — одні з перших ноутбуків, які оснащено процесорами AMD Ryzen PRO 6000 для мобільних пристроїв із мікросхемами безпеки Microsoft Pluton. Останній розроблено для захисту користувача, його даних та додатків на нових ПК з Windows 11. 

ThinkPad Z13 отримав платформу з процесором AMD Ryzen 7 PRO 6860Z3, в той час, як Z16 побудовано на чипах AMD Ryzen PRO H-Series. ThinkPad Z16 опційно можна доукомплектувати дискретною відеокартою AMD Radeon RX 6500M з інтелектуальними технологіями AMD, що дозволяють підвищити продуктивність для створення просунутого контенту.

Процесор лептопа оптимізований для забезпечення безперебійної роботи зі звуком і відео, максимальної швидкості реакції на дії користувача та тривалої автономної роботи. Крім того, миттєве збільшення потужності центрального та графічного процесорів досягається завдяки технології Smart Shift Max. А технологія Smart Shift Eco допоможе максимізувати ефективність акумулятора. 

Обидві моделі можуть мати до 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5, та накопичувачі PCIe SSD 4-го покоління — до 1 ТБ в Z13 та до 2 ТБ в Z16.

Дисплеї отримали вузькі рамки та співвідношення сторін 16:10. Як зрозуміло з назви, ThinkPad Z13 отримав 13,3-дюймовий дисплей, а Z16 – 16-дюймовий. В обох випадках виробник пропонуватиме різні модифікації з IPS та OLED-екранами.

Завдяки інтегрованій панелі Communications Bar з Full HD веб-камерою зі збільшеним розміром пікселя та двома мікрофонами суттєво зросла якість аудіо- та відеоконференцій. Ті, хто знайомий із легендарним червоним TrackPoint, мають оцінити його нову опцію: подвійне натискання відкриває швидке комунікаційне меню (Communication QuickMenu) для доступу до загальних налаштувань камери та мікрофона.

ThinkPad Z13 і Z16 протестовані у відповідності з військовим стандартом MIL-Spec 810H4 та проходять суворий контроль якості, як і інші ноутбуки бренда. Тому користувачі можуть бути певними в надійності нових моделей. Автономність роботи забезпечують: батарея потужністю 50 Вт у Z13 та 70 Вт у Z16. Є підтримка технології швидкої зарядки Rapid Charge. 

Висновок

Lenovo ThinkPad Z — це дійсно цікава та прогресивна модель, яка показує, що цілком реально створити екологічний ґаджет, який технічно нічим не поступатиметься звичайним аналогам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.