Новини

Музика без дротів та зарядка ґаджетів! Можливості FM-трансмітера Baseus

Багатофункціональний пристрій, який легко налаштовується! Поєднує в собі MP3-плеєр, зарядку та USB-хаб.

Прокачай стереосистему авто! З FM-трансмітером можна зчитувати треки з USB-флешок та карт пам’яті microSD. Це дуже виручає, особливо коли в автомобілі магнітола не підтримує ваш тип накопичувача.

Не маєте флешок, карт пам’яті, а улюблену музику послухати хочеться? У цьому випадку виручить бездротова технологія передачі звуку, а саме — Bluetooth 5.0.

Спілкуванню бути!

Не хочете відмовляти собі у спілкуванні за кермом? І не потрібно! Можливості FM-трансмітера Baseus дозволяють кермувати і говорити по телефону в безпечному режимі «Hands Free». BASEUS Energy Column має вбудований мікрофон, а звук виходить на штатну аудіосистему автомобіля. Тому модулятор легко і зручно використовувати для спілкування по гучному зв’язку.

Розрядився телефон? За допомогою Baseus Energy Column MP3 Charger можна легко підзарядити ваш смартфон або планшет через USB-порт. Це дуже виручає, особливо у випадках, коли під рукою не знайшлось зарядки, а батарея ґаджета «сіла».

BASEUS Energy Column має сучасний дизайн, обтічну форму і скромні габарити, що не заважають керувати водію. Працює від прикурювача. На LED-дисплеї відображено номер треку або FM-частоту.

Прослуховуючи улюблену музику зі смартфона, ви також можете заряджати його.

Трансмітер-модулятор має два USB порти:

  • один із них забезпечує швидку зарядку ґаджетів струмом до 3.1 А,
  • другий заряджає струмом до 3.1 А і зчитує музичні файли з USB-накопичувача.

Додаткові характеристики

Потужність заряджання Baseus Energy Column Car Wireless MP3 (PPS Quick Charger) складає 18 Вт. В купі з вихідною силою струму 3000 mA (3A) це забезпечує максимально ефективну зарядку пристрою.

Багатосумісність. Користувачу не потрібно турбуватися про модель автомобіля, тому що пристрій сумісний практично з будь-яким транспортним засобом (з діапазоном напруги 12-24 В).

Підтримка аудіоформатів: MP3, WMA, FLAC, APE, WAV.

Діапазон FM-частот: 87,5 – 108,0 МГц.

Доступний в двох кольорах:

 

 

Dark. Артикул: CCNLZ-C0G

Silver. Артикул CCNLZ-C0S

Дізнатись подробиці та придбати Baseus Energy Column MP3 Charger ви можете за номером +38 067 319 65 35 або, звернувшись до персонального менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.