Новини, Події

Ловіть новинку! Карта пам’яті на 128 Гб від Mibrand

Новинка від Mibrand — карта пам’яті microSDXC (UHS-1 U3) класу швидкості U3 обсягом 128 Гб, сумісна зі смартфонами та планшетами на базі Android, фотоапаратами та іншими ґаджетами. Основна умова — підтримка SDXC. 

SD Extended Capacity (SDXC) — це SD карта пам’яті заснована на SDA 3.0 специфікації, що має розширену ємність. Карти пам’яті SDXC Ultra High Speed (UHS-1) відрізняються збільшеною швидкістю передачі даних, яка досягає 104 Мбіт/с. 

Цей формат не має зворотної сумісності з пристроями, які приймають лише формат SD. Проте більшість ґаджетів, вироблених після 2010 року, сумісні з форматом SDXC. 

Які характеристики має Mibrand 128Gb class 10 microSDXC (UHS-1 U3)? 

  • Більший об’єм — 128 Гб на борту цієї карти дозволяють зберігати: 6 годин відео формату 4K UHD, 20 годин відео формату Full HD, більше 35 тисяч фото у високій якості та більше 19 тисяч пісень.
  • Швидкість до 100 Мбіт/с, яку забезпечує клас U3, дозволяє продуктивніше працювати з об’ємними файлами. З нею ви можете знімати відео в Full HD форматі та робити високоякісні фото як за допомогою смартфона, так і професійної камери. Менше 20 секунд знадобиться для копіювання 1 Гб даних.
  • Розширена сумісність — карта працює з широким набором пристроїв, які підтримують SD і microSD карти пам’яті.
  • Надійність — карта захищена від води, високих та низьких температур, рентгенівського випромінювання та магнітного поля.
  • Гарантія 60 місяців.
  • Виготовлена в Тайвані на сучасному обладнанні з якісних матеріалів. 
  • Наявність адаптера у MICDHU3/128GB-A дозволяє з легкістю підключити карту до ноутбука.
  • Артикул:

MICDHU3/128GB-A — з адаптером SD;

MICDHU3/128GB — без адаптера SD. 

Про компанію

Mibrand — «зухвалий» та перспективний чеський бренд, який за 3 роки зумів міцно закріпитися на ринку та склав конкуренцію більш іменитим і відомим виробникам. 

Мета компанії — розвиток авторитету бренду та наповнення якісною продукцією бюджетного сегменту ринку пам’яті. За час існування компанія стала успішним виробником карт пам’яті, флеш-накопичувачів та SSD-дисків. Кожен продукт, вироблений Mibrand, це не просто цифровий пристрій, а гарантія захисту вашої інформації. Єдиним дистриб’ютором бренду в Україні є компанія Kosmotech

Дізнатись подробиці та придбати карти пам’яті Mibrand ви можете за номером +38 067 319 65 35 або, звернувшись до персонального менеджера. Оновлені прайси та інформацію по поставкам дивіться в нашому Телеграм-каналі — https://t.me/Kosmotech_info.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.