Новини

Літаючий автомобіль більше не фантастика!

Ізраїльська компанія Urban Aeronautics вперше розробила літаючий автомобіль із системою вертикального зльоту, який має доволі футуристичний дизайн, хоча віддалено і схожий на автомобіль. Назва прототипу — CityHawk, що вже натякає про його основне призначення, а саме міські польоти. 

Чим прототип цікавий? 

  • CityHawk не потребує спеціальної інфраструктури для посадки, адже здатен сідати на дорогу, дах та інші вільні міські простори. За словами генерального директора Urban Aero — це дозволяє посадити чотири їхніх автомобіля там, де конкуренти здатні посадити лише один літак. А це своєю чергою дозволить не лише перевозити більше людей, а й мати більші доходи. 
  • Відсутність зовнішніх рухомих частин кардинально зменшує ризики зіткнення з лініями електропередач. 
  • Робота з водневими паливними елементами замість електричних рухових установок на батареях. Водень зберігатиметься у циліндрах із вуглецевого волокна на автомобілі. Компанія впевнена, що ця технологія забезпечить їхнім транспортним засобам у 20 разів більшу щільність енергії, порівняно з електричними батареями. 
  • CityHawk має низький рівень шуму, який не перевищує 78 дБ, що є цілком прийнятним для міста.
  • За оцінками виробників максимальна швидкість автівки становитиме 270 км/год, а вантажопідйомність до 760 кг. Це вражає!
  • Авто рухається за допомогою двох роторів, кожен з яких запускає в рух електромотор потужністю 700 кВт. Запас ходу — 150 км. CityHawk дозволяє вмістити в салоні 4 пасажирів та одного пілота. 

Прототип уже пройшов більше трьохсот випробувальних польотів, після аналізу яких розробники вдосконалили дизайн та роботу апарату. Випуск нової версії очікується до початку 2022 року.

City hawk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.