Новини, Події

«Kosmotech» на BlockchainUA. Конференція, що змінює уявлення про світ!

Блокчейн, крипта, майнінг, ICO, біткоїн, ефір — якщо ви не в курсі цих слів, вважайте, що тренди біжать далеко попереду вашого світогляду. Досить новий та надзвичайно перспективний світ можливостей, інновацій, інсайтів та прогресивних людей відкрила для нас вже 10-та конференція BlockchainUA. 

3 листопада в Києві конгресно-виставковий центр «Парковий» зібрав вражаючий форум блокчейн гуру з 60+ спікерів (з 9 країн світу) та 1000+ учасників. Протягом 10 годин представники сучасного світу інвестування ділилися досвідом, відкривали можливості та будували всеосяжне розуміння теперішнього та майбутнього блокчейну. 

Команда Kosmotech теж виступила в ролі активного партнера та спонсора. Високотехнологічний світ майнінгу криптовалют потребує надійного устаткування. Тому не дивно, що «Kosmotech» викликала зацікавленість серед аудиторії. За час нетворкінгу наша команда отримала не лише нових партнерів, а й безцінні знання та розуміння перспектив розвитку.

«Блокчейн — це нова ера інтернету, яка поступово завойовує популярність, через це було дуже цікаво послухати і побачити на власні очі, куди зараз рухаються тренди, і що буде з цим напрямком у найближчому майбутньому. Ми в «Kosmotech» постійно шукаємо нові можливості для розвитку, і ця конференція надала нам багато ідей завдяки відкритим гостям, інформативним та цікавим доповідям та захоплюючим і яскравим стендам учасників. Тепер ми задумались не тільки над розширенням постачання техніки для майнінгу та датацентрів, але і над власними блокчейн-проектами. Дякуємо організаторам за нові можливості», — прокоментував захід учасник конференції, Chief Operating Officer «Kosmotech» Євген Харибін.

BlockChainUA — це однозначний актив в нашу діяльність, інформація, що вже вплинула на наші плани та цілі. Слідкуйте за новинами 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.