Вебзастосунок допомагає знайти співрозмовника, експерта, партнера, ментора; обмінюватися досвідом або навчатися у форматі peer-to-peer (від людини до людини). Автори проєкту створюють креативне ком’юніті і пропонують спілкуватися у будь-якій зручній формі: у вебзастосунку, чаті в Telegram або на онлайн та офлайн-подіях.
Про додаток
Це нетворкінгова онлайн платформа для фахівців культурної та креативної сфери, що дозволяє знайти людей для колаборацій і співпраці, обміну досвідом, скілами та контактами. Тут ви можете знайти потрібного фахівця або запропонувати свої навички і вміння. Це той випадок, коли творці додатку вирішили перенести тепло та зручність офлайн-зустрічей та спілкування в онлайн-простір, і в них це вдалось. Адже НАВЗАЄМ — це не про звичний пошук робітників, це насамперед про живе спілкування між колегами, обмін досвідом, співпрацю, яких так не вистачає в обмеженому карантинному світі.
Принцип роботи схожий на Tinder – пошук працює по галузях та напрямках діяльності фахівців, також по компетенціях та маркерах щодо цілі й формату спілкування. Користувачі можуть знаходити корисні контакти по заданому запиту. Додаток «метчить» користувачів також за обраними тегами: якщо вони збігаються, відбувається «навзаєм».
Як стверджує ідеологиня та засновниця проєкту Тамара Лазаренко: «навзаєм» — дуже влучне слово, щоб описати, до чого ми прагнемо. Це про дружність та щирість, атмосферність та доброту, взаємність та підтримку. Бо «навзаєм» — це обійми, обмін енергетикою, «хімія» між людьми».
Чому варто обрати саме НАВЗАЄМ?
- Легкий нетворкінг — починайте діалог без вагань — усі, кого бачите на платформі готові до спілкування. Встановлюйте зв’язки у пару кліків: вам допоможуть зручний пошук за категоріями та відкриті контакти учасників.
- Привітна взаємодія — тут мислять не конкуренцією, а колабораціями. У легкому доступі є тонни знань, тому в пріоритеті — особистий досвід та бажання доносити набуті ідеї. Адже щоб підняти рівень креативних індустрій усієї країни, необхідно триматись разом.
- Win-Win — навчання відбувається куди краще, якщо передавати та отримувати досвід чи знання іншим людям та від людей. Доводиться розглядати засвоєне з різних боків, знаходити нові метафори, або зважувати ефективність своїх інструментів. Що більше питань від інших людей — то вища наша експертність.
- Вільний вхід — платформу Навзаєм створено своїми для своїх. Нетворкати має бути легко та доступно, тому сервіс безкоштовний та простий.
Як працює платформа?
- Реєстрація — зареєструйтесь, заповніть форму, сформулюйте та вкажіть, яким досвідом готові ділитись або кого шукаєте.
- Пошук — отримайте підбірку потрібних людей або налаштуйте фільтри для пошуку, сервіс підбере ідеального нетворкінг-партнера за експертизою, сферою, компанією чи локацією. Параметри пошуку завжди можна змінити та налаштувати під потреби.
- Обмін контактами — тут немає обмежень, контактуйте як вам зручно, знаходьте одне одного в улюбленому месенджері чи соцмережі, зустрічайтесь онлайн та офлайн.
- Нетворк — спілкуйтеся та публікуйте швидкі запити в телеграм-каналі, на каналі завжди буде інформація про події та цікавих людей Навзаєму, а чат ідеально підійде для термінових запитів повз веб-застосунок.
Наскільки актуальна платформа?
За місяць роботи застосунку в чаті зібралось понад 600 фахівців з різних сфер — художники, музиканти, айтішники, журналісти, маркетологи, культурні менеджери, продюсери, дизайнери тощо. Приєднуючись до такої спільноти, ти виходиш з власної “бульбашки” та стаєш дотичним до чогось більшого. НАВЗАЄМ робить онлайн-нетворкінг легким, швидким та приємним. Адже всі, кого ви знайдете на платформі, відкриті до спілкування, налаштовані на знаходження нових контактів, колаборацію та взаємопідтримку. Відкрите ком’юніті для відкритих людей!