Новини

Користь “навзаєм”. В Україні створили застосунок для обміну досвідом

Вебзастосунок допомагає знайти співрозмовника, експерта, партнера, ментора; обмінюватися досвідом або навчатися у форматі peer-to-peer (від людини до людини). Автори проєкту створюють креативне ком’юніті і пропонують спілкуватися у будь-якій зручній формі: у вебзастосунку, чаті в Telegram або на онлайн та офлайн-подіях.

Про додаток

Це нетворкінгова онлайн платформа для фахівців культурної та креативної сфери, що дозволяє знайти людей для колаборацій і співпраці, обміну досвідом, скілами та контактами. Тут ви можете знайти потрібного фахівця або запропонувати свої навички і вміння. Це той випадок, коли творці додатку вирішили перенести тепло та зручність офлайн-зустрічей та спілкування в онлайн-простір, і в них це вдалось. Адже НАВЗАЄМ — це не про звичний пошук робітників, це насамперед про живе спілкування між колегами, обмін досвідом, співпрацю, яких так не вистачає в обмеженому карантинному світі. 

Принцип роботи схожий на Tinder – пошук працює по галузях та напрямках діяльності фахівців, також по компетенціях та маркерах щодо цілі й формату спілкування. Користувачі можуть знаходити корисні контакти по заданому запиту. Додаток «метчить» користувачів також за обраними тегами: якщо вони збігаються, відбувається «навзаєм». 

Як стверджує ідеологиня та засновниця проєкту Тамара Лазаренко: «навзаєм» — дуже влучне слово, щоб описати, до чого ми прагнемо. Це про дружність та щирість, атмосферність та доброту, взаємність та підтримку. Бо «навзаєм» — це обійми, обмін енергетикою, «хімія» між людьми».

Чому варто обрати саме НАВЗАЄМ? 

  • Легкий нетворкінг — починайте діалог без вагань — усі, кого бачите на платформі готові до спілкування. Встановлюйте зв’язки у пару кліків: вам допоможуть зручний пошук за категоріями та відкриті контакти учасників.
  • Привітна взаємодія — тут мислять не конкуренцією, а колабораціями. У легкому доступі є тонни знань, тому в пріоритеті — особистий досвід та бажання доносити набуті ідеї. Адже щоб підняти рівень креативних індустрій усієї країни, необхідно триматись разом.
  • Win-Win — навчання відбувається куди краще, якщо передавати та отримувати досвід чи знання іншим людям та від людей. Доводиться розглядати засвоєне з різних боків, знаходити нові метафори, або зважувати ефективність своїх інструментів. Що більше питань від інших людей — то вища наша експертність.
  • Вільний вхід — платформу Навзаєм створено своїми для своїх. Нетворкати має бути легко та доступно, тому сервіс безкоштовний та простий.

Як працює платформа? 

  1. Реєстрація — зареєструйтесь, заповніть форму, сформулюйте та вкажіть, яким досвідом готові ділитись або кого шукаєте. 
  2. Пошук — отримайте підбірку потрібних людей або налаштуйте фільтри для пошуку, сервіс підбере ідеального нетворкінг-партнера за експертизою, сферою, компанією чи локацією. Параметри пошуку завжди можна змінити та налаштувати під потреби.
  3. Обмін контактами — тут немає обмежень, контактуйте як вам зручно, знаходьте одне одного в улюбленому месенджері чи соцмережі, зустрічайтесь онлайн та офлайн.
  4. Нетворк — спілкуйтеся та публікуйте швидкі запити в телеграм-каналі, на каналі завжди буде інформація про події та цікавих людей Навзаєму, а чат ідеально підійде для термінових запитів повз веб-застосунок.

Наскільки актуальна платформа? 

За місяць роботи застосунку в чаті зібралось понад 600 фахівців з різних сфер — художники, музиканти, айтішники, журналісти, маркетологи, культурні менеджери, продюсери, дизайнери тощо. Приєднуючись до такої спільноти, ти виходиш з власної “бульбашки” та стаєш дотичним до чогось більшого. НАВЗАЄМ робить онлайн-нетворкінг легким, швидким та приємним. Адже всі, кого ви знайдете на платформі, відкриті до спілкування, налаштовані на знаходження нових контактів, колаборацію та взаємопідтримку. Відкрите ком’юніті для відкритих людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.