Новини

Компактний офісний зволожувач від Baseus

Головний біль, втрата концентрації уваги, загальна слабкість, пересихання в горлі та носі при увімкненому опаленні взимку — знайомі симптоми? Однією з причин цього може бути занадто сухе повітря в приміщенні. Проте є просте вирішення цієї проблеми — портативний зволожувач повітря. 

Для чого потрібен зволожувач повітря? Прилад забезпечує сприятливий мікроклімат у кімнаті та на робочому місці. Особливо актуальним є його застосування в опалювальний період, оскільки радіатори та інші нагрівальні прилади при закритих вікнах роблять повітря в приміщенні вкрай сухим. Це ускладнює засвоєння кисню організмом, від чого виникає швидка стомлюваність. До того ж при сухому повітрі в організмі виникає дефіцит вологи, що призводить до сухості слизових оболонок. А це сприяє виникненню респіраторних захворювань, приємного мало;( 

У теплу пору року зволожувати повітря також потрібно. При відкритих вікнах будинку відбувається природне оновлення повітря, з якими в кімнату потрапляє пил, пилок рослин та інші домішки. Зволожувач завдяки фільтру забезпечуватиме осідання пилу та перешкоджатиме його потраплянню у легені.

Завдання зволожувача 

Прилад нормалізує вміст вологи у повітрі та підтримує її оптимальне значення у приміщенні чи біля вашого робочого місця. Все залежить від розмірів зволожувача та площі, яку він здатен покрити. 

Baseus Magic wand portable humidifier — портативний, компактний та мобільний зволожувач повітря. Він чудово впорається зі зволоженням повітря біля робочого місця, що дозволить комфортно і продуктивно працювати. 

Де використовується?

Baseus Magic wand portable humidifier призначений для використання в житлових та офісних приміщеннях, ефективно зволожує повітря на площі кількох метрів — ідеальний для використання за робочим місцем. Під’єднається до ноутбука, комп’ютера чи мережі завдяки USB-кабелю довжиною 80 см. Для роботи зволожувача підійдуть будь-які ємності, в які можна налити воду — склянки, кухлі, пляшки, вази тощо.

Конструкція

Корпус виконаний із міцного пластику. USB-кабель розміщено у спеціальному відсіку у верхній частині зволожувача. Прилад приводиться в дію за допомогою кнопки, завдяки м’якому підсвічуванню може використовуватися як нічник.

Зволожувач має вбудований щільний елемент дрібнодисперсного розпилення. Baseus Magic wand ефективно вловлює домішки, що містяться у воді та перешкоджає їхньому потраплянню у легені, а за допомогою високочастотної вібрації і підвищеної температури — вбиває бактерії. Таким чином пристрій забезпечує подвійне очищення і подачу в повітря тільки безпечної для здоров’я води.

Чим ще цікавий зволожувач Baseus Magic wand?

  • Портативний, має два режими роботи: 6 год. для постійного розпилення або 12 год. для розпилення з перервами. 
  • Забезпечує вихід спрею до 40 мл/год. 
  • Напруга — 5 V. 
  • Вихід струму — 400 мА.
  • Максимальна потужність — 2 Вт.
  • Довжина кабелю — 80 см.
  • Вихід — USB-A.
  • В комплекті зі зволожувачем є два змінних фільтри. 
  • Гарантія — 12 місяців. 

Як працює? Потрібно наповнити будь-яку ємність водою, помістити у неї сам зволожувач, підключити його до джерела енергії завдяки вбудованому USB-кабелю та поставити у зручне місце. Baseus Magic wand portable humidifier лише одним натисканням почне створювати сприятливий мікроклімат та вирішить проблеми сухості повітря біля робочого місця, ліжка чи у машині. 

Baseus Magic wand portable humidifier готовий функціонувати як вдень, так і вночі. При цьому він не завадить роботі, звичним домашнім турботам, а також відпочинку та сну, оскільки працює безшумно.

Артикул:
DHMGC-0Y — жовтий
DHMGC-02 — рожевий
DHMGC-06 — зелений.Дізнатись подробиці та придбати Baseus Magic wand portable humidifier ви можете за номером +38 067 319 65 35, через B2B-портал або, звернувшись до персонального менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.