Новини

Kingston готує високоефективну новинку. Коли чекати на DDR5 UDIMM?

Модулі оперативної пам’яті DDR5 UDIMM від королів у розробці ОЗП — компанії Kingston  отримали сертифікат Intel Platform Validation.

Про що це свідчить?

Те, що компанія отримала цей сертифікат, означає лише одне — Kingston зробила важливий крок для підтвердження сумісності DDR з платформами Intel, що підтримують оперативну пам’ять 5-го покоління. Іншими словами, нові модулі Kingston Technology — майже напівдорозі до магазинів. І така новинка навряд чи залежуватиметься на полицях крамниць.

Таким чином, компанія стає першопрохідцем у виробництві модулів пам’яті нового покоління, оскільки започатковує серію високоефективних рішень малої та великої ємності в різних формфакторах. Kingston готує більш, ніж 10 000 зразків нової ОЗП, щоб передати їх провідним виробникам материнських плат та технологічним партнерам. В компанії планують, що перші платформи на базі DDR5 з’являться уже наступного року. Це будуть модулі ємністю 16 та 32 GB.

Також, у зв’язку з виходом нових платформ, Kingston готується до випуску ряду модулів пам’яті DDR5 з покращеними показниками роботи.

Модулі оперативної пам’яті DDR5 UDIMM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.