Новини

Каталог інвесторів, які шукають стартапи в Україні

Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) за підтримки USAID та Міністерства цифрової трансформації України створила цифровий каталог Investors Book 2021.

У чому його суть? Каталог допомагає українським стартапам швидше знаходити необхідні ресурси для розвитку. Він охоплює майже 90 венчурних фондів, бізнес-янголів (також відомих як неформальні інвестори), акселераторів та інкубаторів, зацікавлених у підтримці українських технологічних стартапів. Іншими  словами, Investors Book 2021, надає можливість фандрейзингу для підприємців.

Детальніше про каталог

Investors Book 2021 — найбільше оновлення цифрового каталогу з 2017 року, в якому можна знайти 85 українських та закордонних інвесторів. Серед них венчурні фонди, сімейні офіси (Family Offices), бізнес-янголи, інвестиційні клуби та інвестиційні компанії. Вони готові надати фінансування як на ранніх стадіях запуску стартапів (pre-seed та seed), так і на більш пізніх, коли проєкти вже втілюються.

Звідки інвестори, та які стартапи їх цікавлять?

Частина інвесторів базується в Україні, решта — це представники США, Польщі, країн Балтії, Нідерландів, Туреччини, Казахстану, Вірменії, Великої Британії, Іспанії, Швейцарії та Білорусі, 76% яких мають офіси в Україні. Сукупне портфоліо інвесторів складає понад 3000 проєктів. Вони шукають переважно стартапи, які займаються програмним забезпеченням та HR, фінтехом та e-commerce

Висновок

Це крутий стартовий майданчик для розвитку інноваційної економіки України, на якому стартапи знаходитимуть ідеальних партнерів та необхідне фінансування для втілення власних ідей та розвитку вже існуючих проєктів-ракет. Тепер українські засновники та команди матимуть єдину точку контакту з більшістю активних інвесторів в Україні. Причому досить точно знатимуть, чи зможуть зацікавити їх своїм проєктом. Інвестори ж зможуть швидше знаходити для себе нові амбітні проєкти. Це рух, що вже стимулює зростання економіки та покращує життя. 

Отримати безкоштовну копію Investors Book та зв’язатися з UVCA можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.