Новини

For Sale. 5 причин використати HDD Western Digital 3.5″ Purple в системах відеоспостереження

Важливим удосконаленням Western Digital Purple є те, що їхні розробники стовідсотково були націлені на створення ідеального жорсткого диска для роботи в системах відеоспостереження. 

Перевагою сучасних систем відеоспостереження є їхня здатність без зупину і перешкод спостерігати за об’єктом. Одним із основних компонентів, що дозволяють цілодобово фіксувати на відео все, що відбувається на об’єкті, є спеціально створені для цього жорсткі диски. Western Digital Purple призначені саме для цього — вони безперебійно працюють в системах спостереження.

Чому Western Digital серії Purple — це просто “бімба”?

  1. Ексклюзивність! Технологія, яку має тільки WD, називається AllFrame. Алгоритм, що працює на дисковому кеші дозволяє підвищити ліквідність відтворення записаного матеріалу, зменшуючи кількість помилок і кількість втрачених кадрів. Завдяки AllFrame якість відтворення відео поліпшується в рази, що ідеально підходить для систем безпеки з камерами високої чіткості. Технологія також дозволяє збільшити кількість підтримуваних камер в системі.
  2. До 32 камер! Саме таку кількість камер високої чіткості підтримують WD серії Purple. Отже, ніщо не вислизне від уваги! 
  3. Інвестиція в майбутнє! Ви можете бути впевнені в тому, що ваша система відеоспостереження не застаріватиме довгі роки, адже диски WD Purple підтримують камери з роздільною здатністю UHD.
  4. Воу! Робоче навантаження Western Digital Purple ВЕЛИЧЕЗНЕ — воно в три рази перевищує аналогічні значення настільних дисків!
  5. Без обмежень! Накопичувачі можуть працювати як з аналоговими, так і цифровими IP-реєстраторами.
  6. І в спеку і в землетрус! Western Digital серії Purple зменшать згубний вплив навколишнього середовища! Диски WD серії Purple легко витримують надвисокі температури та оснащені апаратною системою компенсації вібрації!

А якщо не для систем відеоспостереження?

Жорсткий диск WD Purple стане прекрасним вибором для використання в домашньому або офісному ПК, моноблоці або ігровій приставці, якщо ви плануєте зберігати багато інформації. Цей диск надійний і довговічний, виробник гарантує його безперебійну роботу протягом 36 місяців. Жодних проблем!

Замовити Western Digital Purple ви можете за номером +38 067 319 65 35 або, звернувшись до персонального менеджера.

Коментарів по темі “For Sale. 5 причин використати HDD Western Digital 3.5″ Purple в системах відеоспостереження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.