Блог, Огляди

Е-кабінет B2B-порталу. Чим він зручний та ефективний?

Чому вам варто спробувати портал?  

Доступ до актуальних залишків товарів 24/7

Будучи зареєстрованим на B2B-порталі, ви можете робити замовлення у будь-який день і час доби без необхідності спілкування з менеджером. Актуальні дані перевірятимуться в режимі реального часу. Тобто під час формування замовлення до кабінету підключається інтеграція з 1С, аби перевірити чи є цей товар на складі та яка його актуальна ціна. 

Детальні описи товарів

На B2B-порталі можна переглядати весь асортимент товару по категоріям та читати його детальні характеристики. 

Вигрузка прайсів

Якщо вам терміново потрібно отримати прайс по конкретним розділам каталогу, ви можете його сформувати самостійно та завантажити на B2B-порталі. 

Перегляд актуальних статусів

На B2B-порталі ви можете відправити своєму менеджеру запит на знижку або залишити під своїм замовленням будь-який інший коментар. При цьому ви зможете переглядати статуси обробки свого замовлення в режимі онлайн.

Якщо ви маєте дебіторську заборгованість, її легко відслідковувати через індивідуальний кабінет. 

Перегляд минулих взаєморозрахунків

У розділі «Взаєморозрахунки» ви можете бачити ваші минулі покупки та проплати. Тож не обов’язково тримати в голові багато інформації, все важливе збережеться на порталі.  

Висновки

Хтось досі звик працювати особисто з менеджером, а комусь зручніше мінімізувати спілкування по робочим питанням, автоматизувавши цей процес через інтернет-портал, а час, що залишиться, приділяти приємному спілкуванню на вільні теми. 

Якщо у вас виникли будь-які питання по реєстрації на порталі чи його роботі, звертайтесь до свого персонального менеджера або за номером +38 067 319 65 35.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.