Новини

Дизель буде жити! VW дозволив заправляти автомобілі «альтернативним дизелем»

Проблема неекологічності більшості автівок незабаром може бути вирішена несподіваним способом.

Volkswagen запропонував альтернативний шлях розвитку екологічної автогалузі. Концерн оголосив, що чотирициліндрові дизельні двигуни останнього покоління відтепер схвалені для використання нового біодизельного палива. Таким чином VW дав старт «зеленим» авто на двигунах внутрішнього згоряння.

Екологічність моторів пояснюється тим, що вони працюють на біопаливі. Його використання дозволить знизити викиди CO2 на 70-95% у порівнянні зі звичайним дизпаливом.

З чого виготовляється нове пальне?

Нове синтетичне дизпаливо виготовляється із рослинних відходів, а саме з гідроочищеної рослинної олії (HVO). До речі, на ринку подібне пальне уже є. І планується, що в найближчі 10 років його частка збільшиться до 20-30%. Зараз до дизельних типів палива додають парафінові складники. Серед такого пального: Diesel R33, V-Power Diesel, OMV MaxMotion та Aral Ultimate Diesel. І ці типи екологічного пального можуть використовувати всі двигуни без обмежень, зокрема і старі.

Кому підходить новий «зелений» дизель?

Працювати на новому паливі зможуть всі моделі Volkswagen з чотирициліндровими дизельними моторами, випущені з липня 2021 року. Наразі це дизельні Volkswagen Tiguan і новий Volkswagen Golf GTD.

Нові дизельні двигуни Volkswagen уже отримали схвалення у Європі, а німецький концерн отримав дозвіл на масове використання біодизелю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.