Новини, Події

Прихід бренду Borofone

Категорії товарів, що вже готові до відвантаження:

✔️ Зарядні пристрої (автомобільні, мережеві та бездротові);
✔️ Адаптери та перехідники; 
✔️ Кабелі живлення та аудіо-кабелі;
✔️ Портативні колонки; 
✔️ Навушники (дротові та бездротові);
✔️ Тримачі для смартфонів;
✔️ Аксесуари для селфі (моноподи, кільцеві лампи);
✔️ Захисне скло та чохли для смартфонів;
✔️ Комп’ютерні мишки; 

Більше 200 позицій за кращими цінами!

Ознайомитись з повним асортиментом ви можете завантаживши прайс, за номером +38 067 319 65 35, через B2B-портал або, звернувшись до персонального менеджера.

Про компанію

Заснована в 2011 році компанія Borofone розпочала свою діяльність з виробництва високоякісних навушників і після 9-річного розвитку виросла до багатопрофільного бренда цифрових аксесуарів. Бренд є частиною глобальної компанії HOCO та використовує сучасне обладнання і матеріали для виробництва власної продукції. 

Основний напрямок діяльності торгової марки Borofone — виробництво продукції високого класу, зберігаючи при цьому максимальну доступність для користувачів по всьому світу. Основний акцент у компанії роблять на виробництві аксесуарів для ґаджетів компанії Apple.

Головними перевагами аксесуарів для мобільних пристроїв Borofone є цікаві дизайнерські рішення, відмінна якість і зносостійкість продукції.

Borofone — це бренд, який зумів за доволі короткий час отримати високу популярність не лише у країнах Європи, але і в США, Китаї, Гонконгу, Японії тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.