Новини, Огляди

B2B-портал Kosmotech. Чому краще робити замовлення через нього?

B2B (бі ту бі) портал — це електронний майданчик, що забезпечує онлайн взаємодію між постачальником та клієнтом (партнером). В ньому постачальник виставляє свої товари, а клієнт їх купує за узгодженими для нього цінами. По суті, це нагадує закритий інтернет-магазин для оптових покупців, який мінімізує спілкування з менеджером. При цьому портал має широкий функціонал та низку переваг, які значно пришвидшують та спрощують процес замовлення. 

Чому вам варто спробувати B2B-портал Kosmotech?

  • Цілодобовий доступ до актуальних залишків товарів — ви можете робити замовлення у будь-який день і час доби без необхідності спілкування з менеджером. Актуальні дані перевірятимуться в режимі реального часу. Під час формування замовлення кабінет інтегрується з 1С, аби ви бачили чи є цей товар на складі та яка його актуальна ціна. Це полегшить планування закупок. 
  • Детальні описи товарів — на B2B-порталі можна переглядати весь асортимент товару по категоріям та читати його детальні характеристики з фото.
  • Вигрузка прайсів — якщо вам терміново потрібно отримати прайс по конкретним розділам каталогу, ви можете його сформувати самостійно та завантажити на B2B-порталі.
  • Перегляд актуальних статусів — на B2B-порталі ви можете відправити своєму менеджеру запит на знижку або залишити під своїм замовленням будь-який коментар. При цьому ви зможете переглядати статус обробки свого замовлення в режимі онлайн.
  • Перегляд минулих взаєморозрахунків — у розділі «Взаєморозрахунки» ви можете бачити ваші минулі покупки та проплати. Тож не обов’язково тримати в голові багато інформації, все важливе збережеться на порталі. 

Якщо ви маєте дебіторську заборгованість, її легко відслідковувати через індивідуальний кабінет.

  • Актуальні новини та акції — на порталі ви можете побачити свіжі новини, приходи товарів та акційні пропозиції компанії. Навіть якщо ви не слідкуєте активно за нашими соцмережами — портал допомагає бути в курсі всіх важливих новин. 
  • Надає можливість отримати весь пакет документів по замовленню: рахунок на оплату, видаткова накладна, накладна на повернення тощо. 
  • Ми постійно покращуєм портал, оптимізуючи процеси та прискорюючи його роботу (наприклад, перевели наш b2b-портал на новий, потужніший і стабільніший Хостинг та пришвидшили навігацію по фільтрам каталога в два рази). 

Висновки

B2B-портал — це зручний сервіс, який допомагає клієнту робити замовлення в будь-який час, бачити реальні залишки товару та персональні ціни, переглядати історію замовлень та взаєморозрахунків. Він мінімізує спілкування з менеджером, значно знижує можливість помилок та прискорює процес покупки до 30%. А простий інтерфейс та зрозумілі розділи роблять роботу з порталом простішою за розмову з менеджером. 

Якщо у вас виникли будь-які питання по реєстрації на порталі чи його роботі, звертайтесь до свого персонального менеджера або за номером +38 067 319 65 35.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.