Новини

ASUS виявить шкідливі продукти. Новий ґаджет за безпечне харчування

Щодня жителі міст з’їдають сотні тонн овочів та фруктів, які прибувають на ринки та полиці магазинів з десятків ферм. Не всі фермери відповідально ставляться до застосування пестицидів та нітратів. І якщо бруд можна з легкістю змити, то як бути з куди більш шкідливими та невидимими речовинами? 

Тайванський виробник електроніки ASUS запропонував власне рішення.

PureGo PD100 — це унікальний пристрій, що дозволяє з високою точністю визначати наявність шкідливих речовин в овочах та фруктах. 

Прилад розмірами менший за смартфон, поділений на дві частини: 

  • у верхній — розміщена основна електроніка та світлодіодна підсвітка; 
  • решітка нижньої частини фільтрує більш крупні плаваючі часточки, тож датчик з технологією ультрафіолетового випромінювання аналізує воду з дрібними домішками.

Як користуватись пристроєм? 

Достатньо просто опустити PureGo PD100 у ємність з водою, в якій замочуються продукти. Результат перевірки ви побачите на світлодіодній панелі (вона змінює колір) та/або на смартфоні, що зв’язаний з приладом через Bluetooth. 

PureGo PD100 працює від акумулятора ємністю 1200 мАг. Заряду вистачить на 6 годин автономної роботи. А щоб його поповнити достатньо скористатись бездротовою зарядкою. Пристрій починає працювати одразу після потрапляння у воду. Аналізування триває менше хвилини. 

Наскільки він ефективний? Пристрій визначає близько 70% пестицидів, що використовувались у США в 2020 році, а також деякі інші забруднювачі. 

Коли і за скільки можна буде придбати PureGo PD100? Ґаджет вже можна придбати в США за 199,99 $. Коли він надійде в продаж у Європі, поки не уточнюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.