Новини, Події

ACEFAST — новий багатообіцяючий бренд вже доступний в Kosmotech

Кілька слів про компанію

Бренд ACEFAST входить до китайської компанії Shenzhen Houshuxia Technology Co., Ltd, заснованої в 2020 році. Це глобальна компанія, що об’єднує дослідження та розробку нових цифрових технологій та їх подальше застосування в сучасних мобільних аксесуарах. Це робить кінцеву продукцію актуальною та потрібною користувачам.

ACEFAST всього за рік зайняв міцні позиції на азійському ринку індустрії електронних і цифрових технологій. Все завдяки впровадженню новацій, швидкому розвитку, доступній ціні та використанню якісних матеріалів. Продукція бренду знаходить користувачів у всіх регіонах планети й почала виходити на європейський та американський ринки. Для ACEFAST висока якість та надійність стоять на першому місці, а нові технології — рушійна сила для забезпечення споживачів у всьому світі економічно ефективною продукцією. 

Категорії товарів бренду, які вже можна придбати в Kosmotech:

  • Зарядні пристрої: мережеві, автомобільні, швидкісні, GaN-зарядки, безпровідні зарядні пристрої. 
  • Кабелі синхронізації: microUSB, Type-C, Lightning.
  • Навушники.
  • Тримачі: автомобільні та настільні. 

Гарантія на МЗП та АЗП — 24 місяці; на кабелі синхронізації — 18 місяців, на БЗП, навушники та тримачі — 12 місяців. Що явно позитивно виділяє бренд на фоні аналогів з Піднебесної, в яких рідко гарантія на продукцію перевищує 12 місяців.

Дізнатись подробиці, ознайомитись з повним асортиментом та придбати продукцію ACEFAST ви можете за номером +38 067 319 65 35, через B2B-портал або, звернувшись до персонального менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.