Новини

А це точно екологічно? Застосунок для перевірки упаковки на переробку

Хочеш сортувати сміття та віддавати упаковки товарів у пункти переробки, але не впевнений, що їх приймуть? Завантажуй «Пакован»!

Відтепер бути свідомим споживачем стало ще простіше! У магазині можна дізнатися, чи упаковку того чи іншого товару в майбутньому можна здати на переробку.  Для цього достатньо встановити на смартфон додаток «Пакован» і відсканувати штрихкод товару, який ви плануєте придбати.

Якщо упаковка хто-зна скільки часу буде отруювати середовище через те, що не переробляється, додаток сповістить про це відповідним написом і екраном в рожево-червоних тонах!

Якщо ж упаковка екологічна — «Пакован» дасть вам «зелене світло» та підкаже місця прийому вторсировини на карті неподалік від вашого місцеперебування.

Якщо ж інформації про обраний товар у застосунку немає, ви можете додати її самі, допомігши іншим користувачам.

У «Паковані» доступна інформація і про те, скільки років матеріал розкладатиметься на звалищі у випадку, якщо не потрапить на переробку. Крім того у додатку можна дізнатися про вимоги до матеріалу для його прийому, а також корисні поради про поводження з матеріалом, наприклад інформацію про те, що виріб можна зім’яти, щоб він не займав багато місця.

Створили мобільний додаток екоактивісти. Проект “Пакован” став переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021. Його реалізують в рамках Програми ООН по відновленню і розвитку світу і за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.